Cam&Cam: Mobilní aplikace - systém CCTV s řadou funkcí

Pouze pár kliknutí a Cam&Cam vaše dvě iOS zařízení promění v plně funkční monitorovy video systém. Aplikace pracuje s jakýmkoliv vhodným internetovým propojením (WiFi, 3G, LTE, apod.). Zařízení nejsou spojená s určitou WiFi sítí. Můžete streamovat a monitorovat kdekoliv na světě.
Cam&Cam můžete používat pro libovolný učel:
- monitorovat domov, auto, garáž, apod.
- jako baby video nebo sledovat domácí mazlíčky
- IP kamera, kdy není potřeba žádné další vybavení
- WiFi kamera, která vyžaduje pouze připojení k internetu
- webová kamera, musíte mít iPhone nebo iPad
- živé streamovani připravíte během pár vteřin
Žádné složité nastavení s nutností pokročilých znalosti a více.

Aplication created for
iOS mobile OS

Pomocník Cam & Cam?
Aplikace nabízí řadu možností pro pozorování, budete informováni o dění na druhé straně soukromého vysílače nebo se dozvíte o akcích pořádaných s kamarády a rodinou, a navíc budete mít možnost účastnit se příležitosti, jejíž konání se nerozkřikne.

Rychlé a snadné
Můžete začít vysílat nebo se spojit během vteřiny. Oddělené kanály se používají pro každé vysílání, které poskytuje stabilní přenos obrazu a rychlou výměnu dat.

Sdílejte emoce
S přáteli a rodinou budete sdílet ty nejhezčí okamžiky. Aplikace pracuje s libovolným internetovým připojením (wifi, 3G, LTE).

Neztrácejte dohled
S naší aplikací je vaše auto, byt nebo chata v dobrých rukou. Aplikace opakuje schopnosti IP kamery bez potřeby dokoupit další výbavu.

Nenechte si nic ujít
Vaše dítě bude stále pod dohledem. Nyní si nebudete muset kupovat sadu "baby-kamery", protože naše aplikace tuto úlohu snadno zvládne.