Cam&Cam: „Cam&Cam“: mobilioji programėlė – filmavimo sistema su daugybe funkcijų

Cam&Cam per porą paspaudimų padarys iš dvejų Jūsų iOS prietaisų pilnavertę vaizdo stebėjimo sistemą. Priedas veikia esant bet kokiam patogiam prisijungimui prie interneto (wi-fi, 3G, LTE ir t.t.). Prietaisai nesusiję su tam tikru vienu wi-fi tinkle. Transliuoti ir stebėti galima iš bet kokių pasaulio taškų.
Cam&Cam galima naudoti bet kokiais Jūsų tikslais:
- Namo, automobilio, garažo ir t.t. vaizdo stebėjimas;
- Jūsų vaikų arba naminių gyvūnų vaizdo auklė;
- IP kamera be poreikio pirkti papildomą įrangą;
- wi-fi kamera, kuriai reikia tik prisijungti prie internet;
- web-kamera turint tik iPhone ar iPad;
- tiesioginės transliacijos organizavimas per porą akimirkų
Jokio sudėtingo suderinimo, reikalaujančio gilių žinių ir didelio laiko kiekio
Nemokamas testas įvertinti priedo darbą.

Aplication created for
iOS mobile OS

Pagalba „Cam & Cam“?
Programėlė atvers daug galimybių stebėti. Būsite informuoti apie tai, kas vyksta kitoje asmeninės transliacijos pusėje, arba sužinosite, kas vyksta Jūsų draugams bei šeimai, ir netgi Jūs patirsite tokių akimirkų, kurių neįmanoma atsisakyti.

Greita ir paprasta
Galite paleisti transliaciją arba prisijungti į „Jiffy“. Kiekvienai stabilų vaizdo perdavimą ir greitą duomenų apsikeitimą teikiančiai transliacijai naudojami skirtingi kanalai.

Dalinkitės savo emocijomis
Jūsų draugai ir šeima su Jumis pasidalins geriausiomis akimirkomis. Programėlė veikia, esant bet kokiam interneto ryšiui („Wi-Fi“, 3G, LTE).

Nepameskite iš akių
Su mūsų programėle Jūsų automobilis, butas ar sodyba bus gerose rankose. Programėlė pakartoja IP kamerų galimybes, neperkant jokios papildomos įrangos.

Visada žinokite, kas vyksta
Jūsų vaikas visada bus prižiūrimas. Dabar nereikės pirkti kūdikio stebėjimo kameros, nes mūsų programėlė gali lengvai susitvarkyti su šia užduotimi.