Cam&Cam: Cam & Cam: mobilā lietotne - videonovērošanas sistēma ar daudzām funkcijām

Cam&Cam pāris klikšķos apvienos divas Jūsu iOS ierīces pilnvērtīgā videonovērošanas sistēmā. Aplikācija darbojas ar jebkuru klientam ērtāko interneta pieslēgumu (wi-fi, 3G, LTE utt.). Ierīces nav piesaistītas vienam wi-fi tīklam. Tiešraide un novērošana ir pieejama no jebkuras vietas pasaulē.
Cam&Cam iespējams izmantot jebkuriem Jūsu mērķiem:
- mājas, auto, garāžas utt. videonovērošana
- Jūsu bērnu vai mājdzīvnieku videoaukle
- IP kamera bez papildus aprīkojuma iegādes
- wi-fi kamera, kurai nepieciešams tikai interneta pieslēgums
- web kamera, kurai nepieciešams tikai iPhone vai iPad
- tiešraides sarīkošana pāris mirkļos
Nekādu sarežģītu uzstādījumu
Bezmaksas aplikācijas darbības novērtēšanas tests

Aplication created for
iOS mobile OS

Palīdzība Cam & Cam?
Lietojumprogramma pavērs daudzas novērošanas iespējas, jūs saņemsiet informāciju par to, kas notiek otrpus privātajai apraidei vai uzzināt, kas notiek ar draugiem un ģimeni, un pat jūs piedalīsieties pasākumā, no kura nevar izkļūt.

Ātri un vienkārši
Jūs varat sākt apraidi vai pieslēgties vienā mirklī. Katrai apraidei tiek izmantoti atsevišķi kanāli, kas nodrošina stabilu attēla pārraidi un ātru datu apmaiņu.

Dalieties ar savām emocijām
Jūsu draugi un ģimene dalīsies labākajos mirkļos ar jums. Programma darbojas ar jebkuru interneta pieslēgumu (wifi, 3G, LTE).

Esiet informēti
Jūsu automašīna, dzīvoklis vai lauku māja ir labās rokās ar mūsu lietotni. Programma atkārto IP kameru iespējas, nepērkot papildu aprīkojumu.

Vienmēr saglabājiet modrību
Jūsu bērns vienmēr tiks uzraudzīts. Tagad jums nav nepieciešams iegādāties "baby-cam" komplektu, jo mūsu lietotne var viegli tiks galā ar šo uzdevumu.