Cam&Cam: Aplikacja mobilna – wielofunkcyjny system monitoringu CCTV

Wystarczy tylko kilka kliknięć, by aplikacja Cam&Cam przekształciła dwa urządzenia z systemem iOS w pełni funkcjonalny system monitoringu. Aplikacja współpracuje z każdym rodzajem bezprzewodowego połączenia internetowego (Wi-Fi, 3G, LTE itp.). Urządzenia nie są podłączane do określonej sieci Wi-Fi. Aplikacja pozwala na strumieniowe przesyłanie danych i monitoring z dowolnego miejsca na świecie.
Możesz korzystać z Cam&Cam w dowolnym celu, np.:
- do monitorowania domu, samochodu, garażu itp.,
- do monitorowania dziecka lub zwierzęcia,
- jako kamery IP, bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu,
- jako kamery Wi-Fi, która wymaga tylko połączenia z Internetem,
- jako kamerki internetowej dla osób posiadających tylko iPhone'a lub iPada,
- aby w kilka sekund uruchomić transmisję na żywo.
Brak skomplikowanych ustawień wymagających zaawansowanej wiedzy i dużej ilości czasu.

Aplication created for
iOS mobile OS

Jak Cam & Cam może pomóc w codziennym życiu?
Aplikacja otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości obserwacji: będziesz wiedzieć, co dzieje się po drugiej stronie prywatnej transmisji, będziesz mógł śledzić na żywo spotkania rodzinne i w gronie znajomych, a nawet brać w nich udział, jeżeli nie dasz rady pojawić się na nich osobiście.

Szybko i łatwo
Aby połączyć się z transmisją lub rozpocząć nadawanie, wystarczy tylko chwilka. Dla każdej transmisji wykorzystywane są oddzielne kanały, co gwarantuje stabilną transmisję obrazu i szybką wymianę danych.

Dziel się swoimi emocjami
Twoja rodzina i znajomi będą mogli dzielić się z Tobą najlepszymi chwilami. Aplikacja współpracuje z każdym rodzajem bezprzewodowego połączenia internetowego (Wi-Fi, 3G, LTE).

Nie trać niczego z oczu
Dzięki naszej aplikacji Twój samochód, mieszkanie lub domek na wsi będą w dobrych rękach. Aplikacja realizuje zadania właściwe dla kamer IP bez potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu.

Trzymaj rękę na pulsie
Zawsze będziesz mieć na oku swoje dziecko. Nie musisz kupować elektronicznej niani, ponieważ nasza aplikacja w łatwy sposób ją zastąpi.