Cam&Cam: mobilna aplikacija ‒ CCTV sistem s številnimi funkcijami

Cam & cam za pár kliknutí vytvoří z vašého iOS zariadenia kompletný kamerový systém. Aplikácia funguje s ľubovoľnym vhodným pripojením k internetu (Wi-Fi, 3G, LTE, a pod). Prístroje nie sú viazané na jednu sieť Wi-Fi. Vysielať a mať dozor je možno z akéhokoľvek miesta na svete.
Aplikácia Cam & cam môže byť použitá za ktorýmkoľvek z vašich cieľov:
 - video dozor domova, auta, garáže atď.
 - Elektronické pestúnky pre vaše deti alebo domáce zvieratá
- IP kamery bez nákupu ďalšieho vybavenia
- Wi-Fi kamera, pre ktorú budete potrebovať len pripojenie k Internetu
- webová kamera iba s iPhone alebo iPad - organizácia živého vysielania za pár okamihov
Žiadne zložité nastavenia, ktoré vyžadujú hlboké znalosti a veľkú časovú stratu.
Bezplatný test pre hodnotenie práce aplikácii

Aplication created for
iOS mobile OS

Kakšno pomoč nudi Cam & Cam?
Aplikacija bo omogočila številne možnosti, s katerimi boste lahko opazovali ali boste obveščeni o tem, kaj se dogaja na drugi strani zasebnega prenosa, ali boste skupaj s prijatelji in družino na tekočem z dogodki, prav tako pa boste lahko sodelovali v določeni dejavnosti, katere ne morete preložiti.

Hitro in preprosto
Zelo hitro lahko začnete s prenosom ali vzpostavite povezavo. Za vsak prenos se uporabljajo ločeni kanali, ki zagotavljajo stabilen prenos slike in hitro izmenjavo podatkov.

Delite svoja čustva
Vaši prijatelji in družinski člani bodo z vami delili svoje najboljše trenutke. Aplikacija deluje z vsako internetno povezavo (Wi-Fi, 3G, LTE).

Ne izgubite pogleda na
Vaš avtomobil, stanovanje ali vikend so z našo aplikacijo v dobrih rokah. Aplikacija zagotavlja zmogljivosti IP kamer brez nakupa dodatne opreme.

Prislonite uho k tlom
Vaš otrok bo vedno pod nadzorom. Zdaj vam ni potrebno kupovati kompleta otroških kamer, saj lahko naša aplikacija preprosto opravi to nalogo.