Cam&Cam: Mobil uygulama - birçok özelliğe sahip CCTV sistemi

Cam&Cam bir çift tıklama ile Sizin iki adet iOS cihazınızdan tam bir video gözetleme sistemi yapacaktır. Uygulama herhangi uygun bir internet bağlantısı (wi-fi, 3G, LTE, vb) ile çalışır. Cihazlar tek bir wi-fi ağına bağlı değildir. Dünyaynın istenilen bir yerinden yayın ve gözetle yapılabilir.
Cam&Cam’ı istediğiniz amaçta kullanabilirsiniz:
- eviniz, arabanız, garajınız v.s. video gözetimi,
- çocuklarınız veya evcil hayvanlarıızı videodan izleme,
- ilave ekipman satın almaksızın IP kamera,
- sadece internet bağlantısı gereken wi-fi kamera,
- sadece iPhone veya iPad ile web-kamera
- birkaç lahza içinde canlı yayın organizasyonu.
Derin bilgi ve çok zaman harcanmasını gerektiren karmaşık ayarlamalar yokluğu.

Aplication created for
iOS mobile OS

Cam & Cam yardım?
Bu uygulama gözetleme için birçok fırsat sunar, özel bir yayının diğer kısmında ne olduğu konusunda bilgilendirileceksin veya arkadaşların ve ailenle olan etkinlikleri bileceksin ve hatta bu dışarı çıkmamak üzere düzenlenmiş etkinlikliklere katılabileceksin.

Hızlı ve Kolay
Yayına veya bağlantıya derhal başlayabilirsin. Her yayın için sabit görüntü aktarımı ve hızlı veri değişimi sunan farklı kanallar kullanılır.

Duygularını paylaş
Arkadaşların ve ailen seninle en iyi anlarını paylaşacak. Bu uygulama tüm internet bağlantılarıyla (Wi-Fi, 3G, LTE) çalışır.

Gözünden kaçmasın
Araban, evin veya yazlığın bu uygulama sayesinde emin ellerde. Bu uygulama, ilave ekipman almaya gerek kalmadan IP kameraların özelliklerine sahiptir.

Kulağını dört aç
Çocuğun her zaman gözetlenecek. Artık "Bebek Kamerası" seti almana gerek yok çünkü uygulamamız bu görevi kolayca gerine getirir.