Cam&Cam: Мобільний застосунок - система відеоспостереження з багатьма функціями

Лише кілька кліків, і Cam&Cam перетворить ваші два пристрої iOS у повноцінну систему відеоспостереження. Програма працює з будь-яким зручним підключенням до Інтернету (WiFi, 3G, LTE тощо). Пристрої не приписані до певної мережі wi-fi. Ви можете переглядати відео з будь-якої точки світу.
Ви можете використовувати Cam&Cam для будь-яких цілей:
- для нагляду за своїм будинком, автомобілем, гаражем тощо
- для нагляду за дитиною або твариною
- як IP-камеру, без необхідності купувати будь-яке додаткове обладнання
- як WiFi-камеру, яка потребує лише підключення до Інтернету
- як веб-камеру, за наявності лише iPhone або iPad
- для налаштування потокової передачі за кілька секунд
Не потрібно жодних складних налаштувань, які потребують передових знань і багато часу.

Aplication created for
iOS mobile OS

Допомога Cam & Cam?
Додаток відкриє багато можливостей для спостереження, ви дізнаєтесь що відбувається по той бік приватної трансляції, або ж про події, що відбуваються з вашими друзями та родиною, і ви, навіть, візьмете участь в події, яку неможливо пропустити.

Швидко і легко
Ви можете розпочати або приєднатись до трансляції за одну мить. Для кожної трансляції використовуються окремі канали, що забезпечує стабільну передачу зображення і швидкий обмін даними.

Поділіться своїми емоціями
Ваші друзі та сім'я поділяться з вами найкращими моментами. Додаток працює з будь-яким підключенням до інтернету (wifi, 3G, LTE).

Не випускайте з поля зору
З нашим додатком ваш автомобіль, квартира чи заміський будиночок будуть в надійних руках. Додаток виконує функції IP-камер без необхідності купувати додаткове обладнання.

Будьте завжди в курсі подій
Ваша дитина завжди буде під наглядом. Тепер вам не потрібно купувати набір "baby-Cam", тому що наш додаток легко справиться з цим завданням.